Organizuję prelekcje w całej Polsce: edukacyjny program dla młodzieży oraz reporterskie prezentacje dla dorosłych. Specjalizuję się w opisie świata. Moje prelekcje są dla każdej grupy wiekowej i liczby widzów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w wystąpieniach publicznych, począwszy od spotkań w szkołach, domach kultury, dniach młodzieży, festiwalach nauki do dużych imprez podróżniczych takich jak Kolosy w Gdyni.

Materiały do pobrania

Dla młodzieży


Jako geograf prowadzę interaktywną lekcję na scenie. Uczniowie mają okazję zobaczyć relację z pierwszej ręki. Spotkanie obrazuje i często rozszerza wiedzę z podręczników.

Spotkanie to program edukacyjny o tolerancji, stereotypach i różnorodności świata. Podczas prelekcji motywuję do poznawania swojej najbliższej okolicy.

Dla dorosłych


Każda prelekcja posiada temat przewodni, to barwna historia spotkań z ludźmi, zawierająca odpowiednią dawkę humoru i ciekawostek.

Preferuję zagadnienia zmuszające do dyskusji, nie unikam trudnych tematów, pokazuję że świata nie można oceniać jednoznacznie. Zwracam uwagę słuchacza na medialne stereotypy, konfrontuję je z lokalną rzeczywistością.

Organizacja


Do każdego spotkania z Państwa strony potrzebuję rzutnika i ekranu oraz nagłośnienia gdy jest konieczne. Przyjeżdzam ze swoim laptopem. Spotkania realizuję na terenie całego kraju.

Liczba widzów i grupa wiekowa nie mają znaczenia, posiadam tematy dla każdej grupy odbiorców. Często łączę kilka spotkań w regionie w jednej serii, będę więc bardzo wdzięczny za przekazanie informacji okolicznym instytucjom.

Wystawy fotografii i warsztaty


Organizuję wystawy fotograficzne, mogę dostarczyć wydruki wysokiej jakości fotografii z podróży. Wystawa może być połączona z prelekcją o danej tematyce, być częścią projektu lub wydarzenia. Zapraszam do obejrzenia wybranych zdjęć: galeria fotografii.

Tworzę także warsztaty globtroterskie, jestem w stanie po wcześniejszym ustaleniu przygotować warsztaty dla konkretnej grupy wiekowej o tematyce geograficznej i kulturoznawczej. Warsztaty tematyczne to ciekawa forma zajęć dla młodzieży.

Kontakt


Zapraszam do kontaktu przez poniższy formularz, e-mail lub telefon.

facebook
projekty