Podczas spotkań motywuję do poznawania świata i udowadniam że nie potrzeba dużych pieniędzy aby zobaczyć ciekawe miejsca.
 
Jako geograf prowadzę multimedialną lekcję geografii. Uczniowie mają okazję zobaczyć taką relację z pierwszej ręki. Spotkanie obrazuje i często rozszerza wiedzę z podręczników. Poza własnymi podróżami mogę przygotować zajęcia o dowolnej tematyce.
  


Każda prelekcja posiada temat przewodni, to barwna historia spotkań z ludźmi, zawierająca odpowiednią dawkę humoru i ciekawostek.
 
Preferuję zagadnienia zmuszające do dyskusji, nie unikam trudnych tematów, pokazuję że świata nie można oceniać jednoznacznie. Zwracam uwagę słuchacza na medialne stereotypy, konfrontuję je z lokalną rzeczywistością.Organizuję wystawy fotograficzne, mogę dostarczyć wydruki wysokiej jakości fotogrfi z wielu podróży. Wystawa może być połączona z prelekcją o danej tematyce, być częścią projektu lub wydarzenia. Zapraszam do obejrzenia wybranych zdjęć: galeria fotografii.
 
Tworzę także warsztaty globtroterskie, jestem w stanie po wcześniejszym ustaleniu przygotować warsztaty dla konkretnej grupy wiekowej o tematyce geograficznej i kulturoznawczej. Warsztaty tematyczne to ciekawa forma zajęć dla młodzieży.
 
 
 Kliknij w zdjęcie aby powiększyć