Jakie są zasady taniego podróżowania ? Czy potrzebne są do tego specjalne techniki, od czego to zależy? Jak znaleźć tanie loty i noclegi ? Spotkanie odpowiada na wszystkie podróżnicze pytania.

Omówienie reguł taniego podróżowania- lotniczego i autobusowego. Kiedy i które kierunki są z reguły tańsze od innych i co ma na to wpływ ?

Jak i gdzie szukać tanich biletów lotniczych: wyszukiwarki porównujące ceny, strony linii lotniczych, strony pośredników. Gdzie znaleźć promocje i dobre oferty, czy istnieją specjalne metody, czy wystarczy dostęp do Internetu i trochę doświadczenia ?

Noclegi w podróży: przegląd na wybranych przykładach od najtańszych do najdroższych i wskazówki gdzie można je zarezerwować.

Istnieje również możliwość zrealizowania warsztatów „Podróżuj taniej”, gdzie uczestnicy mogą na żywo wyszukiwać połączenia i zapoznać się z ogólną wiedzą na temat obniżania kosztów podróży. Długość trwania warsztatów i zakres do ustalenia według potrzeb.

Prelekcje i warsztaty

Organizuję spotkania podróżnicze oraz warsztaty. Dla młodzieży prowadzę interaktywną lekcję geografii, dla dorosłych omawiam zagadnienia zmuszające do dyskusji

Tematy prelekcji

Posiadam szeroki wybór tematów dla wszystkich grup wiekowych. Młodzieży: szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum, oraz dorosłych. Każdy z tematów posiada swój opis.

Fotografia

Zajmuję się fotografią podróżniczą: reportażową i portretową. Organizuję wystawy fotograficzne, oferuję odbitki, fotoobrazy, ilustruję zdjęciami artykuły i prezentacje.

facebook
projekty